Премини към съдържание

омръзна ми


kristiqn

Препоръчано мнение

каде да отида за да си опправа оборотите ходят нагоре надолу докото не загрее.карам каризма GDI 98год.благодаря преджарително.

Свържи се с Milen_Z :good: :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това как да го разбираме, че оборотите играят само на студен двигател, и като загрее се стабилизират. Колко оборота поддържа, на колко километра е колата, карана ли е някъде на диагностика и ако е карана някакви проблеми и грешки има ли. Ако има проблем само на студено наи-вероятно е проблем с някои от темп. датчици, датчика за атмосферно налягане , може и дюзи, моторче за празния ход и т.н. Прегледай и мъркуча за въздуха от възд. филтър към двигателя, много често при смяна на възд. филтър се цепи от долната страна почти незабележимо и просмуква въздух.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ми колата е на 130000км не е карана на диагностика.но забелязвам че като загрее пак ходят оборотите но значително по-малко.като е загряла отиват до 1500-1600 и веднага слизат,но ако не е загряла доста ходят от 1500 надолу 300-400-500,а и бих искал да знам колко трябва да са нормалните обороти на колата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прочети поста ми по нагоре в темата "Каризма с двигател GDI", на последната страница. Там съм описал как трябва да се държи нормално.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ми колата е на 130000км не е карана на диагностика.но забелязвам че като загрее пак ходят оборотите но значително по-малко.като е загряла отиват до 1500-1600 и веднага слизат,но ако не е загряла доста ходят от 1500 надолу 300-400-500,а и бих искал да знам колко трябва да са нормалните обороти на колата?

Както ти казах - отиди при Милен и ще ти го оправи................. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Послушай съвета на DJ_Tumbi и отиди при Милен, и моята каризма имаше същия проблем, но вече го забравих!!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...