Премини към съдържание

Тампони на диференциала на Аутлендър 1


Препоръчано мнение

Имам проблем с тампоните на диференциала,веднъж ги смених и сега пак са за смяна за има няма 25000км.Та искам да ми предложите някакви по качествени и то само за предните защото задните ще си взема оригинални а предните оригинални ги продават само с металната стойка и идват дебело.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега.

И аз има няма 20000км и отново рита(автомат) при превключване на скоростния лост.Чудя се какви тампони да сложа.

Сега ми предстои обслужване на мотора, и ше сменя всичко по задницата,така че ще следя темата.

Предните незнам каква марка са но ми струваха поспомен около 50-60 лв

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера си поръчах на yamato мисля около 100лв са двата.Говоря ти за двата тампона , които са без металните стойки(само тампон).

Дано издържат повече.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес звънях в Ратола и по вин код ми казаха ,че излизат два различни тампона ,става въпрос за двата задни без металните стойки,даже и цените им бяха различни.Аз съм ги сменял и си бяха еднакви и сега ме пратиха в размисъл.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И каква е цената,че аз смених само вътрешните два?

Дано не с налага откачане на моста при смяната на тези задните два тампона...

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И каква е цената,че аз смених само вътрешните два?

Дано не с налага откачане на моста при смяната на тези задните два тампона...

Поздрави!

Цената е различна от20-25 алтернативни до 35-80 евентуално оригинални.Смяната не е по сложна от другите два.

Редактирано от zxnn
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Ето я схемата:

 

pic.jpg

 

Това е което предлагат Мицубиши, а алтернативните варианти са друго нещо, но като говорим за части за първоначално вграждане, там се водим по каталозите на производителя на автомобила.

Та относно двата тампона на стойката (задната греда на диференциала - позиции 34031C, 34031Е от схемата), автомобилите произведени до Февруари 2005-та са с различни тампони за ляв и десен, за автомобилите произведени след края на Февруари 2005-та тампоните са еднакви - каква е причината не мога да кажа.

 

Може ли такава схема и за предните тампони на диференциала? Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...