Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Радиатор от дизел на бензин


Препоръчано мнение

Понеже в големите жеги и при продължително каране с товар, климатик и скорост около 140 показва наченки на загряване Wagon-чето ми хрумна да монтирам радиатор от дизел. По висок е с 25мм и по-дебел с 10мм. С него не би трябвало да имам проблеми. Отворите за мъркучите и за закрепване са същите и на същите места. Не знам обаче закрепването на перките как е. Дали ще ми стане номера, някой правил ли е подобна замяна?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Малко късничко колега, сиг вече си направил трансплантацията, та аз съм със сантамото с двигателя на вагонче и за сега с прегряване проблеми не съм имал и на магистралата си държа 140 без проблеми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм пробвал колега защото не съм намерил. Нито нов на нормална цена, нито втора употреба читав. Ще погедна на Сантамо дали не е по-голям от този на Wagon-a.

P.S. - Погледнах, на Сантамо е с 10мм по дебел, и 10мм по широк, крепежните отвори са на същите места.

Та на колегата е супер, радиатора е с по-голям обем от оригиналния. Колега, може ли само снимка на радиатора за да видя как са закрепени вентилаторите?

Редактирано от milenjs
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някой може ли да ми обясни за какво са малките тръбички отдолу на радиатора. На моя няма такива тръбички. В CAPS-a за моя автомопбил дават това - MB924248 new-> MB924249. Стария е без тръбички долу, а новия с тези две малки тръбички ф8.

auto-radiator-MB906097-MB924249-MB924254-Nissens-62887.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега това е при мен, надявам се да видиш снимките добре, че се наллагаше да ги конвертирам и се надявам да съм ти помогнал.Ако е не ясно ще направя нови.

post-22959-079684400 1529410555_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За коли с автоматични скорости, за охлаждане на маслото .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изпрати ми снимка на mjs@vip.bg или я качи в нета че тука е микроскопична. Доколкото мога да видя е с един вентилатор, при мен са два.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Помогнаха колега. Ще сложа такъв. Има място и за втория вентилатор. Сега търся нов радиатор на приемлива цена. Ако не втора употреба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...