Премини към съдържание

OUTLANDER предно стъкло


Препоръчано мнение

Здравейте,

преди седмица закупих OUTLANDER, но предното ми стъкло е спукано и се налага смяна, при запитване във фирма за смяна на авто стъкла ме попитаха дали имам подгрев или не, моята няма. Та въпроса ми е, мога ли да сложа такова със подгрев и трудно ли бих го свързал? И ако някой има схема...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубава екстра е подгрева , казват че всички имали окабеляване аз не рискувах 300 лева в повече и ако няма кабели ?

Взех си оригинално с датчиците около 600 лева беше с монтажа.

Ако решиш с подгрева сподели има ли кабели.

Успех колега !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

преди седмица закупих OUTLANDER, но предното ми стъкло е спукано и се налага смяна, при запитване във фирма за смяна на авто стъкла ме попитаха дали имам подгрев или не, моята няма. Та въпроса ми е, мога ли да сложа такова със подгрев и трудно ли бих го свързал? И ако някой има схема...

по принцип държа на оригиналните неща ,но ако пукнатината ти е водоравно,те съветвам да е без подгрев,климатроника духа достатъчно за размразяване защото точно там го дават като слабо място при електро предно стъкло.

рязка промяна температурно и се пука там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

по принцип държа на оригиналните неща ,но ако пукнатината ти е водоравно,те съветвам да е без подгрев,климатроника духа достатъчно за размразяване защото точно там го дават като слабо място при електро предно стъкло.

рязка промяна температурно и се пука там.

Да пукнатината е водоравно,днес ми казаха, че подгрева бил само на чистачките, което малко ме поразочарова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как мога да различа китайския от оригиналния или европейски произведенител? В КОБРАТА ми казаха, че предлагат два вида, но дали ще получа това за което плащам?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...