Премини към съдържание

Помощ при избор на нови летни гуми


Препоръчано мнение

Здравейте! Излязоха ми хубави 18ките летни джанти на оферта и ги взех, но без гуми.. Търся им чисто нови летни гуми 245/40/18 да ми препоръчате сигурен сайт от където сте си поръчвали и сте останали доволни?! Благодаря предварително! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, свържи се с ГумиДирект да ти направят оферта :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти гарантирам за Медина мед.. на всичките ми коли са от там гумите, разбира се взимам чисто нови защото знам, че са качествени и ги доставят бързо, а и са на промоция почти винаги.. Виж разгледай им всайта https://medina-med.com/katalog-gumi/?width=245&height=40&rim=18 дано си избереш :) Няма да съжаляваш :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Аз си ги поръчах от gumi7, едиственият недостатък е че чакаш около 10-тина дена да ги докарат от Германия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си ги поръчах от gumi7, едиственият недостатък е че чакаш около 10-тина дена да ги докарат от Германия.

 

Лошото е че гумите не ги карат от Германия(това е заблуда)-работят с гумаджиниции в България.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

E, едва ли ги правят гумите в тукашни гумаджийници. Вероятно ги карат от складове из Европа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

E, едва ли ги правят гумите в тукашни гумаджийници. Вероятно ги карат от складове из Европа.

 

Малко по-конкретно ще ти отговоря: Поръчах си гумиот гуми 7,първо ми дойде товарителницата само-тия от Спиди ми бяха забутали гумите някъде.Набрах телефона от товарителницата и се оказа известен сервиз за гуми близо до мен (Пловдив-изпащат се до адрес в града),след което и там ги монтирах.След две години пак си поръчах високоскоросни гуми-изпратени от София,е и четирите бяха криви-след четири месеца разправии ми върнаха парите и признаха че партидата била дефектна уж.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...