Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Помощ при избор на нови летни гуми


Препоръчано мнение

Здравейте! Излязоха ми хубави 18ките летни джанти на оферта и ги взех, но без гуми.. Търся им чисто нови летни гуми 245/40/18 да ми препоръчате сигурен сайт от където сте си поръчвали и сте останали доволни?! Благодаря предварително! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, свържи се с ГумиДирект да ти направят оферта :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти гарантирам за Медина мед.. на всичките ми коли са от там гумите, разбира се взимам чисто нови защото знам, че са качествени и ги доставят бързо, а и са на промоция почти винаги.. Виж разгледай им всайта https://medina-med.com/katalog-gumi/?width=245&height=40&rim=18 дано си избереш :) Няма да съжаляваш :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Аз си ги поръчах от gumi7, едиственият недостатък е че чакаш около 10-тина дена да ги докарат от Германия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си ги поръчах от gumi7, едиственият недостатък е че чакаш около 10-тина дена да ги докарат от Германия.

 

Лошото е че гумите не ги карат от Германия(това е заблуда)-работят с гумаджиниции в България.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

E, едва ли ги правят гумите в тукашни гумаджийници. Вероятно ги карат от складове из Европа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

E, едва ли ги правят гумите в тукашни гумаджийници. Вероятно ги карат от складове из Европа.

 

Малко по-конкретно ще ти отговоря: Поръчах си гумиот гуми 7,първо ми дойде товарителницата само-тия от Спиди ми бяха забутали гумите някъде.Набрах телефона от товарителницата и се оказа известен сервиз за гуми близо до мен (Пловдив-изпащат се до адрес в града),след което и там ги монтирах.След две години пак си поръчах високоскоросни гуми-изпратени от София,е и четирите бяха криви-след четири месеца разправии ми върнаха парите и признаха че партидата била дефектна уж.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...