Премини към съдържание

Макферсън


Препоръчано мнение

Здравеите каква може да е причината стержена на амортисьора да разбие(прореже) ламарината която държи пружината в горният краи, дали е само разбит лагер или да търся и нещо друго. Тампонът изглежда здрав, колата е спеис стар 99г 1.3 поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,аз карам същата кола и съм свалял макферсоните няколко пъти,та мойто мнение е продължително каране с развален лагер или амортисьор.Каато разрешиш проблема пиши.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че предложението да караш с развален макферсон не е много добра идея. По моргите можеш да си купиш целия комплект макферсон (амортисьор, пружина,тампони) и само да си го смениш за по 70лв. на страна и си решаваш проблема. Ако искаш да обслужиш лагера ти струва около 20лв и самия тампон е около 35 (по-хубав).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А как да усетя че лагера е разбит, в случая в един момент почна да се чува чукане при въртене на волана от тогава съм карал 10тина дена и не повече от 200_300километра

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно цените нов лагер взех за 13лв за нова ламарина ми искаха 45_52лв намерих в моргата за 20.а иначе за целият макферсон в моргата искаха 120лв поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лагера, поне при мен се чуваше едно щракане. Иначе 120лв. е много за комплекта. Аз взех 2 макферсона(комплект от всичко) за по 70лв. броя. Моргата беше в Перник, ако има значение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...