Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте на всички нов съм в форума и фен клуба .Искам да попитам как се включва и борави от волана към телефона.Outlander 2007 2.4i 171hp

Ако някой знае мола да помогне благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте на всички нов съм в форума и фен клуба .Искам да попитам как се включва и борави от волана към телефона.Outlander 2007 2.4i 171hp

Ако някой знае мола да помогне благодаря

Работи само с Айфони - със смартфон няма връзка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Работи само с Айфони - със смартфон няма връзка.

 

Ако автомобила ти е с мултимедия : Линк за сваляне: https://ndox.abv.bg/download?id=aa60c9e8e8

Връзката за достъп до файла ще бъдат активна до: вторник 1 май, 2018

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Ако автомобила ти е с мултимедия : Линк за сваляне: https://ndox.abv.bg/download?id=aa60c9e8e8

Връзката за достъп до файла ще бъдат активна до: вторник 1 май, 2018

 

Здравей, за какво беше линка? Аз се опитвам да разбера как да си свържа AUX. Намерих буксата м/у седалките, но не знам дали да си играя да свързвам кабел оттам, при положение, че нямам AUX опция в менюто на мултимедията. Има ли как да се реши този проблем?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, за какво беше линка? Аз се опитвам да разбера как да си свържа AUX. Намерих буксата м/у седалките, но не знам дали да си играя да свързвам кабел оттам, при положение, че нямам AUX опция в менюто на мултимедията. Има ли как да се реши този проблем?

Линка беше в отговор на въпроса - Искам да попитам как се включва и борави от волана към телефона.Outlander 2007 2.4i 171hp

Ако някой знае мола да помогне благодаря.

 

Имаше част извадка от наръчкника за мултимедията.

 

С поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линка беше в отговор на въпроса - Искам да попитам как се включва и борави от волана към телефона.Outlander 2007 2.4i 171hp

Ако някой знае мола да помогне благодаря.

 

Имаше част извадка от наръчкника за мултимедията.

 

С поздрави.

Благодаря! Относно AUX опцията, открих ето този клип в Тубата Fix Missing AUX Button on MMCS. Тия дни ще разбера дали ще могат да го направят в Тояга (че са ми най-наблизо) и ще пиша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...