Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте след около 10год. Пак се връщам към марката. Гледам едно Паджеро 3.2 2002г. Автомат къса база Тези дни ще го взема и искам да ви помоля за малко повече инфо, Джипа ще го взимам от хасково и до днес имаше обява но я махнаха. Външно няма забелешки, има кожа, подгрев, климатроник, мултимедия(не знам дали е оригинална) гумите са 245/70/16 изглеждат като нови. Ако може да ми кажете в началото какво да сменя и колко литра масло събира двигателя.

Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Двигателното масло го дават около 9.3л, кварталните "маслари" сипаха 9.0-9.100л и казаха, че е добре. Маслото е 5W-40,а и гледам, че си от София - купувам едно от Елиткар Vitoil на Хр. Ботев с/у 2 градска болница и след 20к км нямам оплаквания. Мисля да мина през сервиза на Ди-Джея да сменя маслата на скоростите ~7, дифовете 2х1,5 и раздатката 1-2, че минаха 40к от последната смяна.

Поздрави и успех с покупката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Задължително смъкни и изчисти резервоара.За филтри няма смисъл да коментираме. Късмет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Задължително смъкни и изчисти резервоара.За филтри няма смисъл да коментираме. Късмет.

И го провери за корозия и течове, че да не ти се наложи да лепиш (от личен опит).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...