Премини към съдържание

Климатроник-датчик външна температура на въздуха


Станев

Препоръчано мнение

Колеги карам Галант В6 24В бензин 99-та година.От скоро имам проблем с въпросния датчик.Няма значение от видимо студеното време навън.Външната температура при натикане на компчето аутдор показва 20 градуса.Понякога като я измия или карам в мокро време започва да показва -20 до -27 градуса.Очевидно има някакъв проблем с него (може би слаба връзка).Въпроса ми е някой знае ли къде точно се намира и как изглежда!?Когато показва минусови температури и съм настроил парното на 24 градуса,духа постоянно горещо и не е стои в колата.Явно влияе на регулирането на вътрешната температура...Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледаш отпред колата, датчика е в дясната част зад бронята, в дясно от радиатора, стегнат за рамта. Цвета му е кафяво с черно. Около 6-7 сантиметра е дълъг, с кабелче.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледаш отпред колата, датчика е в дясната част зад бронята, в дясно от радиатора, стегнат за рамта. Цвета му е кафяво с черно. Около 6-7 сантиметра е дълъг, с кабелче.

 

Благодаря колега, точно там го намерих!

Редактирано от Станев
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...