Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Смяна на ключалка КАРИЗМА


kirovf

Препоръчано мнение

Здравейте, от скоро съм собственик на Каризма 2002г и имам няколко малки пробелема..

 

1. Ключалката на шофьорската врата не работи,(превърта и нищо..), ще пасне ли от другата врата, да ги разменя?

 

2. Не ми показва стойностите на борд комп, дисплея свети, но показва само час понякога не верен и това е...

 

3. Клаксона свири постоянно, и съм откачил буксата от тромбата, карам без клаксон..

 

Благодаря предварително на отзовалите се :)

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1. Ключалката на шофьорската врата не работи,(превърта и нищо..), ще пасне ли от другата врата, да ги разменя?

 

Трябва да стане, преди месец така разменихме ключалките на Колт. Не мисля, че на Каризмата ще е по-различно.

 

За другите въпроси, колегите с Каризми да кажат

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от скоро съм собственик на Каризма 2002г и имам няколко малки пробелема..

 

1. Ключалката на шофьорската врата не работи,(превърта и нищо..), ще пасне ли от другата врата, да ги разменя?

 

2. Не ми показва стойностите на борд комп, дисплея свети, но показва само час понякога не верен и това е...

 

3. Клаксона свири постоянно, и съм откачил буксата от тромбата, карам без клаксон..

 

Благодаря предварително на отзовалите се :)

 

По-скоро проблема е във връзката между ключалката и бравата ;) първо разглоби кората на вратата и виж да не да е нещо откачено и с едно закачане да се оправи. Клаксона виж дали като свалиш волана не е замасило някъде. За борд компа нямам идея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...