Премини към съдържание

Купувам ОЕМ NAVI за Lancer X 2008+


Hmz

Препоръчано мнение

  • преди 4 месеца ...

За какво ти е ОЕМ, вземи си нещо с андроид. Но ако много искаш ОЕМ ето едно, може да се наложи да му смениш софтуера за да не излиза пежо, а :mitsu-smiley: при пускане - http://lony99.com/index.php?route=product/product&product_id=5979

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За какво ти е ОЕМ, вземи си нещо с андроид. Но ако много искаш ОЕМ ето едно, може да се наложи да му смениш софтуера за да не излиза пежо, а :mitsu-smiley: при пускане - http://lony99.com/index.php?route=product/product&product_id=5979

 

Еми... Искам да си ми бачка музиката както до сега, понеже това си е оригинално... Знам ли :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми... Искам да си ми бачка музиката както до сега, понеже това си е оригинално... Знам ли :)

 

Не се разбира, в момента с такава навигация ли си, която по някаква причина не работи, или тепърва искаш да си сложиш оригинална навигация. Защото във втория случай ще ти трябва и комплекта за поставяне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи ти трябва навигацията с всички приставки към нея.Може да се намери за 400-500 лв,но най вероятно без карти на България.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи ти трябва навигацията с всички приставки към нея.Може да се намери за 400-500 лв,но най вероятно без карти на България.

 

Само навигацията без приставките е на тази цена. Просто търсенето в България е по-голямо от предлагането. Картите не са такъв голям проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За 500лв. се продава mmcs e02 от лансер 2009г. : навигацията с кутията под нея ,панела,gps-антената, кабелите.тел.0888 817195

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...