Премини към съдържание

Проблем със звездичката


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,имам проблем с парното преди да отвори термостата духа студено,а като отвори всичко е перфектно.Дали помпата не прави хубава циркулация? И още 1 въпрос температурата показва постоянно и без контакт,като почне да истива и стрелката пада.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО .SPEIS STAR 1,3 БЕНЗИН

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Странно, по принцип парното е на малкия кръг, преди да отвори термостата. По-скоро си мисля, че термостатът Ви не затваря и колата съответно загрява доста по-бавно.

Относно втория проблем - прилича ми на неизправност с ел. инсталацията, няма логика при изключен контакт да показва температурата. Да не би да са правени някакви модификации по колата? Ама честно казано не съм се заглеждал при моята как е...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро .Звездичката е готова.Благодаря на Милен за съдеиствието.ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ :drinks: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно! Но бихте ли споделили поне какво точно беше оправено, иначе се получава малко некоректно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...