Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Мицубиши Спейс Стар 1,9 DID 2005


1978JORO

Препоръчано мнение

Здравейте, колеги, досега никога не съм имал дизелов автомобил, мился за следните 2 -http://www.cars.bg/offer/c2022288

или тази https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11507878109089125&slink=4yzqto

 

Интересува ме да ми пише някой който е карал такава кола и я има..Запушват ли с едюзите , от лошата нафта, знам че са скъпи...

пиша защото не успях д анамеря по темата в форума, предварително благодаря.

В моимента има 1,3 бензин спейс стар,1999 г

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,карам такава кола вече 5 години ! Не съм имал проблеми по двигателя и дюзите никога ! Карам я с хубава нафта - за мен е тази Ектодизела на Лукойл !Не съм сменял горивен филтър откакто я обслужих при покупката ! Двигателите са 2 вида - 102 и 115 коня ! Аз карам втория - 115 к. ! Страхотно пъргава и силна кола ! И разхода е доста приличен ! Повече бензин / без турбина / не бих си взел ! Ако вземеш дизел - нека да е по-мощния двигател , повярвай има разлика ! Успех !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам дизеловия 102 коня. Карам я точно от година с нафтата на Марешки. За почти 16 000км. никакви проблеми. Колата за парите си е идеална. Малко е шумна на магистрала след 115-120(шум от двигателя и вятъра).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карам SS 1.9 DID 115 к.с. сравнително динамичен автомобил с приличен разход. За здравина все още не мога да кажа нищо, тъй като карам колата от половин година (за сега не съм имал проблеми). Двигателят не е шумен, изглежда предишния колега не е карал стари дизелаци :D Шум от вятъра при високи скорости има, но това го отдавам на високото челно съпротивление. Общо взето караш миниван, но усещането е от лек автомобил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...