Премини към съдържание

Мицубиши Спейс Стар 1,9 DID 2005


1978JORO

Препоръчано мнение

Здравейте, колеги, досега никога не съм имал дизелов автомобил, мился за следните 2 -http://www.cars.bg/offer/c2022288

или тази https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11507878109089125&slink=4yzqto

 

Интересува ме да ми пише някой който е карал такава кола и я има..Запушват ли с едюзите , от лошата нафта, знам че са скъпи...

пиша защото не успях д анамеря по темата в форума, предварително благодаря.

В моимента има 1,3 бензин спейс стар,1999 г

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,карам такава кола вече 5 години ! Не съм имал проблеми по двигателя и дюзите никога ! Карам я с хубава нафта - за мен е тази Ектодизела на Лукойл !Не съм сменял горивен филтър откакто я обслужих при покупката ! Двигателите са 2 вида - 102 и 115 коня ! Аз карам втория - 115 к. ! Страхотно пъргава и силна кола ! И разхода е доста приличен ! Повече бензин / без турбина / не бих си взел ! Ако вземеш дизел - нека да е по-мощния двигател , повярвай има разлика ! Успех !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам дизеловия 102 коня. Карам я точно от година с нафтата на Марешки. За почти 16 000км. никакви проблеми. Колата за парите си е идеална. Малко е шумна на магистрала след 115-120(шум от двигателя и вятъра).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карам SS 1.9 DID 115 к.с. сравнително динамичен автомобил с приличен разход. За здравина все още не мога да кажа нищо, тъй като карам колата от половин година (за сега не съм имал проблеми). Двигателят не е шумен, изглежда предишния колега не е карал стари дизелаци :D Шум от вятъра при високи скорости има, но това го отдавам на високото челно съпротивление. Общо взето караш миниван, но усещането е от лек автомобил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...