Премини към съдържание

Galant EA2A


Paveto

Препоръчано мнение

Здравейте! :) Не съм се "включвал от известно време" :)

Имам странен проблем с колата - Galant 97, 136 k.c., EA2A.

Като минавам през неравности със средна скорост горе-долу и колата "замята".. Някой път ми се струва от задницата, друг път от предницата.. Примерно минавам през капак на шахта и предницата минава без проблем, а усещам задницата все едно "стъпва встрани" леко... дръг път същото нещо но от предницата. Понякога като му дам газ (без да върти гуми, просто да ускори) и тръгва нялаво леко да дърпа, някой път като му върна газта и дърпа надясно. Реглажи е минала на 3 места, наклоните са добре и според 3-те сервиза. Накрайниците са сменени, рейката е здрава, носачите са здрави.. имам крив ляв преден спирачен диск с кривина 0.1mm, но едва ли това е причината. При потегляне леко притриса...

На някого случвало ли му се е подобно нещо? Идеи някакви ? :? :? :?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От "хубави" задни амортисьори е проблема с танцуването .http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Не съм убеден за амортисьорите... тестера каза, че са на 68%, няма омаслено, като й скачам отгоре и го няма пружиниращия ефект... тампоните + тампоните на шенкелите са здрави според сервизите... ;(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Не съм убеден за амортисьорите... тестера каза, че са на 68%, няма омаслено, като й скачам отгоре и го няма пружиниращия ефект... тампоните + тампоните на шенкелите са здрави според сервизите... ;(

Здравей колега. И моите амортисьори бяха сухи , но не се държаха добре и ефектът беше като при теб.И аз съм на мнение за нови амортисьори.Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Не съм убеден за амортисьорите... тестера каза, че са на 68%, няма омаслено, като й скачам отгоре и го няма пружиниращия ефект... тампоните + тампоните на шенкелите са здрави според сервизите... ;(

Здрастиииии.

Ами карай си така щом не си убеден и слушай тестера .http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Накрая като ти омръзне да се клатушкаш, разрови по старите теми из форума и ще разбереш, че тази тема с люлеенето на задницата сме я играли още преди 7- 8 години . И там тестера все показваше, че всичко е ОК .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям

 

 

При беше същото. След смяна на задните амортисьори + пружините, всичко си дойде на мястото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

И при мен колата люлееше и замяташе, и аз си мислех, че това е нормално. Но, когато смениха задните амортисьори, вече я усещах несвойствено (сравнено с до онзи момент) стабилна. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...