Премини към съдържание

Нов член Mitsubishi Outlander 2.0 Turbo въпроси ?


Препоръчано мнение

Здравейте на всички !!! :)

Ако някъде има отговорите предварително се извинявам...ползвах търсачката но някак си нищо не намерих.Колата Mitsubishi Outlander 2.0 Turbo 2006г. Въпросите са...

1. Какво масло да слагам ?

2. ПОнеже другата ми кола е Bmw E46 се подвизавах дълги години в BMW| опита ми по другите форуми знам, че винаги има един човек който продава..масла, части, итнт малко по така...На добри цени и знаете за какво говоря...Кой е този човек в този форум да му поръчвам ?

3. Понеже чета за проблеми с ръждата (в момента колата няма) Има ли някакви сервизи или мивки които предлагат антикорозионна защита за автомобила...Живея в Русия, тука ги има ама са супер скъпи...в България има ли някъде ?

Много благодаря на всички отговорили и не ме съдете веднага за глупавите въпроси ?

Поздрави !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички !!! :)

Ако някъде има отговорите предварително се извинявам...ползвах търсачката но някак си нищо не намерих.Колата Mitsubishi Outlander 2.0 Turbo 2006г. Въпросите са...

1. Какво масло да слагам ?

Здравей колега, за Москва купи това масло цък, 4,3 л събира двигателя.

Поздрави

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, за Москва купи това масло цък, 4,3 л събира двигателя.

Поздрави

Аз не си зададох правилно въпроса, но ти все пак ми разбра :) Трябваше ми препоръка за масло съответстващо на климата ! Много благодаря за препоръката !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не си зададох правилно въпроса, но ти все пак ми разбра :) Трябваше ми препоръка за масло съответстващо на климата ! Много благодаря за препоръката !

 

Като цяло препоръките за позволените вискозитетни класове при твоя двигател са замазани. Отначало бях препоръчал SAE 5W-30 масло, но след като ги погледнах редактирах поста си и горното е най-близка опция до това, което сляпо мога да дам без претиснения. Освен ако ти нямаш сервизна книжка на хартиен носител, където черно на бяло са упоменати конкретните вискозитетни класове и смазочна норма? Тогава бих помогнал повече...

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...