Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем с вакуума на L200


Препоръчано мнение

Здравейте колеги да ви помоля за съвет имам проблем с вакумите на мицобиши Л200 2002г. 2,5TD 115к.с.Става въпрос за вакум оправляващ или играещ главна роля в работата на турбото нещо някъде е спукано или изпуска вакума и турбото не работи , като го натисна повече да дигне уборот дори свири от някъде и се осеща че мошноста му е до там докато започне да свири което го прави на 220-2500 оборота повече от това не може да качи. вапроса е че нищо не се вижда смених няколко от маркучите сменик един клапан но нищо има ли как на място с някоя вакум машина ли незнам с какво да се суздаде нужното налягане за да се проследи от каде издъша? като го понатисна и турбото като откаже и ми светка и чек ин лампата и ме вкарва в авариен режим започва да пуши отзад като го изгася грешката изчезва но опитам ли да вдигна оборотите и пак засмуква от някъде въздух и пак същия проблем. Аз съм от Хасковска област наоколо има ли някой който може да ми помогне?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом го чуваш докато караш е по-вероятно маркуч на турбото да е спукан/излязъл(за високото налягане). Огледай ги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...