Премини към съдържание

Елкон GDI Варна


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,имам проблем с моето Волво В40.С двигател GDI 1,8/125 hp.Ако може да препоръчате Елкон във Варна.На повечето места,на които ходих казват че нямат софтуер за тия двигатели

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти сервиз, който разполага с диагностиката Volvo VIDA DICE и техника да знае какво прави, разбира се. Само двигател няма как да закачиш с диагностика за друг модел автомобил, особено Митсубиши. По-скоро ти трябва специалист по двигателите с директно впръскване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...с което идваме до неизбежното. А то е - свържи се с този колега http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showuser=473

Не е от Варна, но ще ти даде ценни идеи, телефона му е в профила.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...с което идваме до неизбежното. А то е - свържи се с този колега http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showuser=473

Не е от Варна, но ще ти даде ценни идеи, телефона му е в профила.

 

 

Номера на Милен го имам,той е в Пловдив.Трябва ми някой ако знаете във Варна.Благодаря все пак за отзива :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,имам проблем с моето Волво В40.С двигател GDI 1,8/125 hp.Ако може да препоръчате Елкон във Варна.На повечето места,на които ходих казват че нямат софтуер за тия двигатели

По сервизите читав елконаджия нема.Ако чакат софтуера да им каже,то и чукча може.За мен най-точните диагнози -инж.Жоро Узунов,дълго време беше под "Спартак",отскоро ул."Дапко Дапков"-група гаражи.(Дубровник).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...