Премини към съдържание

Какво да правя с Галанта


CoS

Препоръчано мнение

Здравейте на всички.

Искам да ви попитам за съвет или по-точно какво да правя с Галанта? Дилемата ми е да го продавам ли или да го правя, но ако почна да го правя имам следните неща за ремонт: багажник + задна броня, вежди, 3 лагер главини, предни амортисьора и задни дискове . Бих ви помолил за съвет и евентуално ако реша да го продавам, какви пари бих му взел. Галанта е ЕА2А 136 к.с. 2000 куб с газов инжекцион. На този линк има снимки:

Цък Благодаря предварително за отговорите :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_hmm:

Ако го оправиш, става вечно твой и после го подаряваш, като за предпочитане е да се подари на близък човек.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В това състояние едва ли ще му вземеш много пари. Вариантите са два - или го продаваш на части (за по-дълго време) или го ремонтираш. Като, ако го ремонтираш потърси същият цвят заден капак втора употреба, аз миналата година си взех за около 60 лв. и съответно не се наложи да се боядисва. Бронята може да се нагрее и да се изправи на место - дори и без да се демонтира. И за другите неща (без вежди и амортисьори) може да потърсиш втора употреба. Е, ако имаш пари за нови - вземи си нови.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...