Премини към съдържание

Покупка на Colt 1.3 2007-2008г.


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги,

Решила съм да си купя Colt 1.3 от 2007-2008 г.

Бихте ли могли да ме посъветвате на какво да обърна повече внимание? Често срещани проблеми при този модел?

Попаднах на тази обява и смятам в някой от следващите дни да я огледам:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11486052553067534

 

Благодаря предварително. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Екземплярът изглежда много хубав, единствената екстра която няма е кожен салон (поне по описание).

Освен стандартните неща, които се гледат при всеки автомобил втора ръка е хубаво да наблегнеш на превключването на скоростите и основно 1-ва и задна. Слушай много внимателно при движение на тези предавки, защото тези колтове по някаква необяснима причина са без синхронизатор на 1 -ва. Също така може да обърнеш внимание дали случайно перката не е почнала да свири - не е спешен проблем но се продава комплект, като нова е 700+ лева и е леко напрягащо. Като цяло карам такъв Колт от 4 години и е влизал в сервиза само за консумативи + една перка сменях.

 

Успех с покупката :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колт 6, спорет мен а и не само, не е кола за градски условия. Предните странични колони са двойни и ограничават много видимостта, на мен ми се е случвало не само пешеходец да не видя а и кола. На моята съм сменял съединител, спирачни дискове, един спирачен апарат, рейка и дисплей!!! Няма да казвам колко ми излиза до сега тази количка и ако не е слабостта ми към Мицубиши до сега да съм се отървал. Сравнявам Колт 4 и Колт 6 и си мисля, че четворката е стократно по здрава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес отидох да я видя и я купих. Карах от Свищов до София, колата се държа изключително добре на пътя. Сравнително нов шофьор съм и не се чувствам много сигурна в уменията си, но нямах никакъв проблем с нея. Пъргава е, няма тракане, няма проблем при смяната на скорости, разход на гориво даде 5.8 извънградско, но предполагам, че след смяната на ремъците и филтрите ще спадне. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...