Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Помощ - загубих ключа на галанта


cene

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

изгубих ключа на Галантния, модел 2000 4цилиндъра 4г63. Проблема е, че нямам резервен и сега много лоша работа. В момента колата се намира в София. В момента гледам някакви обяви в мегапартс, но не съм сигурен че ще ми свърши работа. На моето ЕКУ са други обозначенията (MR507625 - E2T67693 H1 0Y27).

 

https://www.megaparts.bg/product/1286379906

 

 

 

Всякакви идеи са добре дошли.

 

поздрави

Христо

Редактирано от cene
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

изгубих ключа на Галантния, модел 2000 4цилиндъра 4г63. Проблема е, че нямам резервен и сега много лоша работа. В момента колата се намира в София. В момента гледам някакви обяви в мегапартс, но не съм сигурен че ще ми свърши работа. На моето ЕКУ са други обозначенията (MR507625 - E2T67693 H1 0Y27).

 

https://www.megaparts.bg/product/1286379906

 

 

 

Всякакви идеи са добре дошли.

 

поздрави

Христо

Автоключар ще ти реши проблема.Въпроса е: колко ше ти излезе?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

е да ама нямам :)

 

Гледах в някакви теми тук във форума - колегите казват, че може имобилайзерът да се прескочи.

Ако някой от колегите който знае как става и също така има желание да сподели също би било решение.

 

поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Горещо те съветвам да не се опитваш да "прескачаш" имобилайзера.

 

Миро,кажи му колко струва заготовката на ключа при теб, обаче трябва да се извади самата ключалка за да се нареже по нея ключа и след това да се запише в паметта на колата, и да се изтрият другите ключове естествено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената на оригинален ключ (заготовка) е съпоставима, ако не и по-евтина от копие.

Направи както ти казва Стефан, вземи оригинална заготовка от Ратола (пиши си с Мирослав) и след това намери начин да ти я нарежат по ключалката и накрая замъкни колата, ако трябва с репатрак до Ратола да ти програмират ЕКУ-то и да изтрият старите ключове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отзивчивоста колеги!

 

Както писа по нагоре колате е закотвена в София кв. красна поляна 2. Преди 2 дни я разбиха за да вземат радиото (като казвам радиото имам в предвид само радио с флашка). Докато я отварях сутринта някъде съм изръсил ключа и в този сняг няма намиране. 3-ти ден ровя и нищо. Миналия ден виках нянкъкав с репатрак, понеже исках да я прибера да не е на улицата с разбит прозорец. Този като дойде и видя колко са ни изчистени улиците направо ми каза да се оправям и си тръгна.

 

изпратиха ми резервния ключ от Благоевград, тои е без чип но поне мога да я отварям и затварям което е пак нещо. Днес наех и детектор за метал, ноооо успеха е никакъв.... все едно ключа се е изпарил....

 

и така и така утре е събота а и в неделя, предполагам сервизите няма да работят. така че най вероятно каквото и да става ще е след понеделник.

 

благодаря на всички!

 

Ицо

Редактирано от cene
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е щом имаш резервния ключ проблемът ти е никакъв. Ратола работи в Събота до 17ч. Вземаш заготовка от тях, отиваш да ти нарежат по резервния и после с репатрак ~40лв я караш натам и това е, какво го мислиш ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...