Премини към съдържание

Купе от Galant комби!


johansen771

Препоръчано мнение

Здравейте колеги.

Търся си перфектно купе (комби), което да няма никакви ръжди (което зная, че е почти невъзможно) и да е с много добра боя! Моето купе страда от ръжда по бумбетата и малко отдолу и не зная дали има смисъл да се захващам с ремонт...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

Търся си перфектно купе (комби), което да няма никакви ръжди (което зная, че е почти невъзможно) и да е с много добра боя! Моето купе страда от ръжда по бумбетата и малко отдолу и не зная дали има смисъл да се захващам с ремонт...

 

Здрасти , в такъв филм може да се вкараш че даже и Оскар да вземеш . Знаеш ли колко е трудо и времеемко това упражнение което си мислиш ? По добре я продай твоята, aко е толкова много ръждясала и си вземи една по читава ,даже и ще спечелиш повярвай !

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз се замислих, но съм вкарал вече доста пари и явно ще търся майстор да ми я направи читаво... :)

Един приятел каза, че неговата ся я оправили (бумбета, дъно багажник, вежди, гредите от долу и няколко дребни дефекта по боята) за 1К. Кара я от 6 години и няма тръгнало никъде...

Редактирано от johansen771
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина познава толкова съвестни майстори твоят приятел, кажи кои са - че всички рано или късно ще опрем до тях.

Мисля, че 1k е много добра цена за нещата, които си изброил - особено щом са го направили читаво.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще говоря с него и ще пиша за въпросния майстор! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...