Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Купе от Galant комби!


johansen771

Препоръчано мнение

Здравейте колеги.

Търся си перфектно купе (комби), което да няма никакви ръжди (което зная, че е почти невъзможно) и да е с много добра боя! Моето купе страда от ръжда по бумбетата и малко отдолу и не зная дали има смисъл да се захващам с ремонт...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

Търся си перфектно купе (комби), което да няма никакви ръжди (което зная, че е почти невъзможно) и да е с много добра боя! Моето купе страда от ръжда по бумбетата и малко отдолу и не зная дали има смисъл да се захващам с ремонт...

 

Здрасти , в такъв филм може да се вкараш че даже и Оскар да вземеш . Знаеш ли колко е трудо и времеемко това упражнение което си мислиш ? По добре я продай твоята, aко е толкова много ръждясала и си вземи една по читава ,даже и ще спечелиш повярвай !

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз се замислих, но съм вкарал вече доста пари и явно ще търся майстор да ми я направи читаво... :)

Един приятел каза, че неговата ся я оправили (бумбета, дъно багажник, вежди, гредите от долу и няколко дребни дефекта по боята) за 1К. Кара я от 6 години и няма тръгнало никъде...

Редактирано от johansen771
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина познава толкова съвестни майстори твоят приятел, кажи кои са - че всички рано или късно ще опрем до тях.

Мисля, че 1k е много добра цена за нещата, които си изброил - особено щом са го направили читаво.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще говоря с него и ще пиша за въпросния майстор! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...