Премини към съдържание

Mitsubishi Space Star 1.3 1999 Съединител


Препоръчано мнение

Здравейте ! Бих искал да питам може ли да се регулира педала на съединителя на въпросния модел и как по точно става това? Имам проблем и отделя доста отгоре, смених 2-3 съединителя за 4 месеца и направо не се издържа. До колкото разбрах от едни майстори при които я карах нямало жило а бил хидравличен съединител. Може ли някой да ми обясни как по точно работи и има ли някакви помпи които отговарят за това къде отделя съединителя и полусъединителя ? Благодаря предварително !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Бих искал да питам може ли да се регулира педала на съединителя на въпросния модел и как по точно става това? Имам проблем и отделя доста отгоре, смених 2-3 съединителя за 4 месеца и направо не се издържа. До колкото разбрах от едни майстори при които я карах нямало жило а бил хидравличен съединител. Може ли някой да ми обясни как по точно работи и има ли някакви помпи които отговарят за това къде отделя съединителя и полусъединителя ? Благодаря предварително !

....ами като са майстори, защо не са ти го регулирали още в началото?

Може да се регулира, но проблема не е в помпите, а по скоро в ментаците, които са ви слагали....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте на мен също ми се налага да сменям съедините на същата кола. Намирам се в Англия и в ebay има много различни цени и марки. Да ми препоръчате някоя марка ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей,аз карам трета година комплект феродов,притискателен и аксиален лагер на Валео .За сега всичко е наред.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...