Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте колеги.От 3 дни съм собственик на outlander 2.4 mivec автомат 160к.с. От Субару на Мицу минах...Та молбата ми е за помощ относно газифицирането.Понася ли газ и евнтуален разход.Сега го засякох извънградско с 120-140 12 бензин.В града 13.5-14. И много ме дразни нещо скърцащо по задното окачване.Смених тампо ите на стабилизиращата щанга и отново скърца.

Благодаря предварително!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.От 3 дни съм собственик на outlander 2.4 mivec автомат 160к.с. От Субару на Мицу минах...Та молбата ми е за помощ относно газифицирането.Понася ли газ и евнтуален разход.Сега го засякох извънградско с 120-140 12 бензин.В града 13.5-14. И много ме дразни нещо скърцащо по задното окачване.Смених тампо ите на стабилизиращата щанга и отново скърца.

Благодаря предварително!!!

 

 

Здравей,вече година и половина карам outlander 2.4 mivec автомат 170к.с с газово Ланди ренцо.С нормално каране градско лято 12-12.5 зима 14л на 100.Извънградско до 110км 10.5л 140км 13л 13.5л Зависи много от самата газ съотношение пропан-бутан.Аз съм много доволен с 30 32лв минавам зависи от натискането на педала 310/340км градско.при цени около 70/75ст.газ Имам 60л бутилка.Забравих да вметна ползвам 10ст отстъпка газ.

 

За автоматика задължително си отвори капачето на бронята и сложи нещо като мрежичка да предпазиш радиатора за охл. на маслото на автомата.При 34/35градуса с климатик лятото над 140/150км ще ти грее маслото на автомата. Чао.

Редактирано от penosev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...