Премини към съдържание

SRS лампа - странно поведение


Препоръчано мнение

Онзи ден докато си карах СРС лапмата светна. Аз си знам какво означава и си викам ще се ходи на диагностика. Странното, е че малко след това изгасна и се почна една ту свети ту не свети. Бе тъпа работа. Доколкото знам грешките в ЕКУ-то на въздушните възглавници не се трият, защо пък тогава изгасва и пак светва не ми е ясно. Реших, че е лош контакт, свалих куплунзите на датчичите до фаровете, напръсках с контакнен спрей, ма промяна няма. Сега се чудя, дали ако отида на диагностика с изгасена лампа няма да има записана грешка или това няма как да стане?

Колата е Аутлендър 2003, 136кс.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден докато си карах СРС лапмата светна. Аз си знам какво означава и си викам ще се ходи на диагностика. Странното, е че малко след това изгасна и се почна една ту свети ту не свети. Бе тъпа работа. Доколкото знам грешките в ЕКУ-то на въздушните възглавници не се трият, защо пък тогава изгасва и пак светва не ми е ясно. Реших, че е лош контакт, свалих куплунзите на датчичите до фаровете, напръсках с контакнен спрей, ма промяна няма. Сега се чудя, дали ако отида на диагностика с изгасена лампа няма да има записана грешка или това няма как да стане?

Колата е Аутлендър 2003, 136кс.

...скоро ли сте купували колата или дълго време я имате?И като подадете на контакт ,обърнете внимание дали всички лампи изгасват различно или тази за СРС-а гасне с някоя друга...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е имам от година и малко. До онзи ден всичко си беше по учебик. На контакт светва и изгасва няколко секунди по-късно. Сега или остава светната или се гаси след като се запали мотора и после пак светва.

Редактирано от Cayenne
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...