Премини към съдържание

Някой минавал ли е през ГКПП Стразимировци


Препоръчано мнение

Здравейте пичове,

на 30 август трябва да пътувам за Ниш рано сутринта и ми е важно да стигна до летището навреме. Тогава обаче е лудница с връщащи се от Турция гастарбайтери и мислим да минем през граничния пункт Стразимировци. Някой минавал ли е от там и дали е добра идея. Трябва да съм около 10 ч. сутринта в Ниш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел точно онзи ден каза, че се е прибирал от там. Границата била спокойна и се минавало бързо, пътя бил много красив, но със завои и не можело да се кара много бързо. Но то и по обичайният път работят усилено по магистралата и също не може да се бърза много

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Привет!

 

 

Аз съм минавал 2 пъти през Стрезимировци с мотор, ходихме до Власинското езеро на скара. Живописен е пътя, няма особена навалица на ГКПП-то, но е бавен и със завои. От друга страна, както ХаМаВ е казал, от Димитровград до Ниш пътя е в строеж и също е много бавен, има само един 15-на км участък магистрала. Вчера се върнах по този път и навалицата за излизане от България беше почти километър леки коли, повечето с комшии от Турция с немски номера :D така че минаването през Стрезимировци изглежда добра идея. Отделно, че така както гледам на картата, пътят още от Лесковац става магистрала, а и до там си е хубав. Всъщност най-лош е в българската му част - завоите преди Трън по ждрелото на Ерма са опасни, внимавай там, и после от Трън до границата е ужасно друсане и дупки (не вярвам да са го оправили за 2 месеца от както минавах за последно).

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

 

 

Аз съм минавал 2 пъти през Стрезимировци с мотор, ходихме до Власинското езеро на скара. Живописен е пътя, няма особена навалица на ГКПП-то, но е бавен и със завои. От друга страна, както ХаМаВ е казал, от Димитровград до Ниш пътя е в строеж и също е много бавен, има само един 15-на км участък магистрала. Вчера се върнах по този път и навалицата за излизане от България беше почти километър леки коли, повечето с комшии от Турция с немски номера :D така че минаването през Стрезимировци изглежда добра идея. Отделно, че така както гледам на картата, пътят още от Лесковац става магистрала, а и до там си е хубав. Всъщност най-лош е в българската му част - завоите преди Трън по ждрелото на Ерма са опасни, внимавай там, и после от Трън до границата е ужасно друсане и дупки (не вярвам да са го оправили за 2 месеца от както минавах за последно).

 

Поздрави!

Благодаря за съветите. От там ще пътуваме.

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Благодаря за съветите. От там ще пътуваме.

 

Дано си уцелил - 30-ти рано сутринта минахме на Калотина и беше много спокойно и бързо. Вярно е, че след това участъка е в ремонт до Ниш в по-голямата си част...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано си уцелил - 30-ти рано сутринта минахме на Калотина и беше много спокойно и бързо. Вярно е, че след това участъка е в ремонт до Ниш в по-голямата си част...

 

Уцелих, бях втора от общо 3 коли. Пътят е добър и чудесна алтернативна на Калотина, когато се прибират гастарбайтерите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...