Премини към съдържание

Спирачен маркуч


Препоръчано мнение

Колеги, за смяна са ми спирачните маркучи на преднета ос. Един приятел ми вика не си взимай специално за mitsubishi, защото ще ти откъснат главата и ще ти излз скъпи ! Той преди е карал пежо и каза че е сменявал и че в франс ауто дори и в магазин за авточасти като кажеш специално, че търсиш за специална марка оригинално режат глави с цените. Той е направил следното, видял е какви са му резбите питал е за пежо не му е харесала цената и е видял едни от опел, че са със същите резби и е взел тях, и цената е била по-малка, а и са му свършили работа докато е имал пежото! Та въпроса ми е, някой сменявал ли е с друга марка, и ако е сменявал ако може да ми каже на коя,защото ще ми бъде по-лесно, че 100 лв за 2 маркучета не ми се дават... https://www.autopower.bg/%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BD-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D1%83%D1%87-nipparts-mitsubishi-galant-6-saloon-ea-2.0-ea2a-j3705054-g10740c12-i27237146.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спирачните маркучета, предни за Галант с пружината около тях преди години бяха по 45 лв. брэйката.

Стават от Ауди/Фолксваген по 13 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спирачните маркучета, предни за Галант с пружината около тях преди години бяха по 45 лв. брэйката.

Стават от Ауди/Фолксваген по 13 лв.

Благодаря ти колега :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за обърнатото внимание ! Взех си от голф по 12,80лв партчето, пасват перфектно с малко са по къси, но пак стават и след като се монтират имат гъвкава връзка и не се разтягат. Качвам снимка, на модела на голф и на маркучите, да знаят колегите с бъдещи проблеми какво да търсят и да се справят по-бързо с проблема :mitsu-smiley:

http://prikachi.com/images.php?images/315/8874315J.jpg

Редактирано от Константин_96
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...