Премини към съдържание

Кутия за въздушен филтър Space Star 1,8 GDI, газ


Препоръчано мнение

Привет.

 

Регистрирах се във форума специално заради споменатата част. Вече месец карам една звезда. Хубава количка. Все пак, когато я вземахме видяхме изгърмяла кутия за въздушен филтър и се обясни - заради газта...

Моля за помощ в намирането на кутия за въздушен филтър(за предпочитане втора употреба). Моделът е Mitsubishi Spase Star 1,8 GDI, газ. Моля, да ме насочите къде да потърся или някой разполагащ с такава да пише. Препоръчаха ми да сложа на новата кутия, клапа за да не гръмне и тази. Ако някой има опит и за това, моля, да го сподели.

 

Поздрави!

Редактирано от aydunlakbagatur
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От това, което аз знам, този двигател не се препоръчва (меко казано) да се газифицира. Или поне не с обикновена газова у-ба. На споменаваш каква е твоята.

Иначе съветът ми е да се огледаш по вашите морги, потърси в Мобиле-то и др. сайтове за коли на части. И питането ти май е по-скоро за раздел Купувам, не за тук...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ха, GDI на газ??? И всичко друго, освен изгърмяла кутия за въздушен филтър е наред? Ще ми се да видя...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...