Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Нужда от помощ, относно гуми и джанти


painkiller

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, проблемът е следния- карам галанта вече доста години обаче почти през цялото време съм имал проблем с вибрации, сега колата е в сервиз и се правиха разни неща по нея обаче поради ред причини монтьора иска да я пробваме с други джанти и гуми, та молбата ми е тия дни ако някой може да ми услужи с такива като всичко ще се случи пред човека, който се навие да помогне де, общо взето някой сигурен че е с читави гуми и джанти и няма никакво тресене, да ги размениме за час примерно и да пробваме колата, почерпката или каквото струва си го плащам.. Вече няколко дни съм без кола, много ще съм благодарен някой да се навие, за тия дни става въпрос :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, проблемът е следния- карам галанта вече доста години обаче почти през цялото време съм имал проблем с вибрации, сега колата е в сервиз и се правиха разни неща по нея обаче поради ред причини монтьора иска да я пробваме с други джанти и гуми, та молбата ми е тия дни ако някой може да ми услужи с такива като всичко ще се случи пред човека, който се навие да помогне де, общо взето някой сигурен че е с читави гуми и джанти и няма никакво тресене, да ги размениме за час примерно и да пробваме колата, почерпката или каквото струва си го плащам.. Вече няколко дни съм без кола, много ще съм благодарен някой да се навие, за тия дни става въпрос :)

0878859255-Пламен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз така моя го карах доста време като всички ми обясняваха, че имам проблеми с дисковете. Най-накрая като ми изтри старите летни гуми само отвътре се оказа, че всички са ме лъгали като са ми обяснявали, че са ми "правили" реглаж и на задения мост. Попаднах на човека, който ми балансира гумите и ми направи реглаж и "дисковете ми се изправиха". Така, че мини по този път, но реално, което е и най-трудното и тогава пробвай с други гуми и джанти. Мисля, че критерия за добра джанта беше ако е балансирана с не повече от 25 гр., но не съм сигурен. Ако гумите са ти над 5 годишни и не им знаеш километрите - значи са за смяна въпреки, че може видимо да имат грайфер. Поне аз минах по този път до така желания комфорт със скорост между 120 и 170 км/ч. да се чувствам като в нова кола - уви не е. Всичко това важи като окачването ти е в добро състояние.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Минал съм през не знам колко гумаджии и колко варианти на гуми и джанти, уви както казваш след 100 положението е гадно, за това искам да пробвам колата с монтьора в нея с читави гуми и джанти, че ми писна никой да не си върши работата като хората :) ще звънна да видя до къде ще го докарам..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Минал съм през не знам колко гумаджии и колко варианти на гуми и джанти, уви както казваш след 100 положението е гадно, за това искам да пробвам колата с монтьора в нея с читави гуми и джанти, че ми писна никой да не си върши работата като хората :) ще звънна да видя до къде ще го докарам..

Колега написах ти телефон-не се обаждаш?! Как точно до ти се помогне? С разтягане на локуми,няма да стане.Та идваш качваш се в моя ГДИ караме с колкото може да вдигне и........всичко спи.После местиш гумите с джантите на твоя-пробаш и те така,БЕЗПЛАТНО!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

За пореден път се убедих, че колегите от форума са готови да помогнат винаги! Със здраве и безаварийно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...