Премини към съдържание

Маслен филтър за GDI


Препоръчано мнение

Здравейте!

Накратко. Скоро пътувам от Германия за България и искам да сменя маслото преди да тръгна, но понеже според моите познания ми е доста трудно да определя какъв точно маслен филтър ми трябва, тъй като всички предложения по сайтовете са доста, а размерите са различни и не мога да преценя какво да поръчам.

VIN-а ми е XMCLNDA2AWF033637...това е по талон.

Обобщавам до тези двата филтъра, този и този. Ще бъда страшно благодарен, ако някой ме ориентира с точност.

Изобщо как да си търся части и да се ориентирам по VIN и ОЕМ?

Благодаря на отзовалите се в аванс!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бил и подходящ и за Фиат 500,....пише баровете да не се пръсне,.....а колко му е пропускателната способност за 1.8 двигател ,за масло 5-30!?...и клапан има ли вътре ,не е обявено!

Редактирано от vasaci
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам възможност сега да лягам под колата, а и почти ми липсват инструменти. Има ли възможност да се разберат размерите по този VIN номер?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има няколко варианта

1. MD332687

2. MD360935

3. MD135737

По тези оригинални партидни номера, като идеш в магазин или сервиз, ще ти предложат филтър.

Производителите са над 20 и по парт.№ ще видят в каталозите си какво отговаря на нуждите ти.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди да тръгна ще си поръчам от интернет масло и филтър! Споменах, че не съм във Варна в момента! Ще пътувам много скоро от Германия!

Тук дерат кожи по сервизите. Искам да си ги купя онлайн и да си ги сменя с помощ от мой приятел тук.

Ще поръчам този, вече ми писна да търся и да питам и да се чудя коя цифричка и буквичка да гледам. За един филтър две висши трябва да имаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...