Премини към съдържание

Проблем с вентилатора на климатроника (парното)


Препоръчано мнение

Здравейте от няколко дни карам каризма 1.8 гди 125 коня 99г. И имам проблем с климатронила, празрових под таблото и забелязах че всички клапи работят също така като пусна студено да духа компресора се включва но не се усеща да духа никъде в купето. И на топло по същия начин. Подадох директно ток с една голяма батерия на вентилатора зад жабката работи а когато включа буксата не реагира. Ако някой знае какъв е проблема и може да помогне нека пише. Предварително благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от няколко дни карам каризма 1.8 гди 125 коня 99г. И имам проблем с климатронила, празрових под таблото и забелязах че всички клапи работят също така като пусна студено да духа компресора се включва но не се усеща да духа никъде в купето. И на топло по същия начин. Подадох директно ток с една голяма батерия на вентилатора зад жабката работи а когато включа буксата не реагира. Ако някой знае какъв е проблема и може да помогне нека пише. Предварително благодаря.

 

Да не е изгорял предпазителя ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проверил съм всичко няма изгурели предпазители. Интересното е че днес опитах. И взех плюс от кабелите за сидито и сега работи безотказно. Намаля се усилва се работи нормално.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно е прекъснат и сега сигурно трябва да разглобя таблото за да проследя въпросния кабел

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...