Премини към съдържание

Аутлендър 1 скърцане на заден тампон


Препоръчано мнение

Преди седмица смених тампона на задния носач от към гумата.Два дни по късно започна да проскърцва като се усилва постоянно.Дали се дължи на некачествен тампон(тампона е на febest)или на некачествена смяна.Какво ще ме посъветвате да направя ако някой е наясно с проблема и има ли някакви последствия освен неприятното скърцане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли незнае решение на проблема или ако трябва да се смени наново да каже свестен производител.

....зависи какво сте сложили, има тампон с гума, има и с втулка шарнирна, трябва да е с шарнирна втулка....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точния модел на тампона е febest MAB-088Z, казаха ми че е хидравличен,каквото и да означава.Мисля че е шарнирен но не съм сигурен

Редактирано от zxnn
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За двата модела тампони ,има по -нагледна информация,прочети я до долу.

https://plentycar.ru/autopart/3232667

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой от двата на линка трябва да е сложен и има ли значение за да проверя какво е сложено. И има ли значение за скърцането.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Докъто стяга тампона колата беше ли на крик,или я беше пуснал да стъпи на земята? Ако е била повдигната просто го охлаби и стегни отново, но задължително колата да е стъпила на гумите си!

 

Изпратено от моят SLA-L22 с помощта на Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...