Премини към съдържание

Проблем с хидравличен цилиндър за съединител


Препоръчано мнение

Хлътване на педала за съединител. Тръгнах да проверявам за проблема.Почистих долната помпичка,имаше междинно съединение което е с плочка и ичетири болтчета . Теча се получава именно от тази плочка. Отворих почистих,но не знам трябва ли да има гумено или силиконово уплътнение или трябва да се намаже с някъква уплътняваща смес да не сълзи или протича. Благодаря предварително за отзиви и мнения.П.С. прикачвам снимкаhttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160705/79d115655436a342a18af4d24a2e4f4a.jpg

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това нещо е демпфер на съединителя, за по-плавно превключване.

Може да бъде премахнат направо, както мисля аз да направя в близко бъдеще.

Два от вариантите - със спирачен маркуч с женски накрайници М10х1 се свързват двете магистрали влизащи в него или със спирачен маркуч женско-мъжко - от едната тръбичка направо в долната помпа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за реакцията frantic! Вече го направих! Живея в Холандия и този демпфер е 75 евро и трябва да го чакам от дилъра няколко дена. Имам познат холандец Фен на Галант:) Той ме светна да го направя със съединение

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

здравейте искам да попитам това лошче което е на долната помпа което колегата е снимал на първата снимка при мене се мърда на доло и скоростите спират да влизат ?!?!? като го мръдна на горе жлизат нормално според вас какво мойе да е ? галанта ми е дизел 99 година 2.0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...