Премини към съдържание

Смяна на странично огледало


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Някой ми е счупил огледалото миналата нощ... Ако си взема нова трудно ли ще е да си го сменя сам? Не изглежда сложна работа, но никога не съм го правил (както и каквото и да е друго по кола), затова искам да питам има ли нещо по-особено?

Новото огледало трябва да дойде с механиката и електрониката.

Редактирано от Sir Lancelot
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И втори въпрос по темата - старото огледало беше без подгряване. Проблем ли ще е да инсталирам ново огледало, което ще е с подгряване? Има ли разлики в конекторите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро - не. Големият въпрос е, дали ще работи.

 

Това, което искам да работи е регулацията. Не държа на подгряването, просто такова огледало ми изпадна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Регулирането трябва да работи! За подгряването не съм сигурен. Обикновено, за да се "подкарат" някои екстри, трябва активация. Но при положение, че имаш подгряване на задното стъкло, трябва и огледалното да работи. Иначе окабеляването е налице.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Регулирането трябва да работи! За подгряването не съм сигурен. Обикновено, за да се "подкарат" някои екстри, трябва активация. Но при положение, че имаш подгряване на задното стъкло, трябва и огледалното да работи. Иначе окабеляването е налице.

 

Да, вече го смених и всичко работи. Оказа се, че и старото е било с подгряване, просто не съм знаел. :o Така, че всичко е наред.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...