Премини към съдържание

Клапан компресор климатик


Препоръчано мнение

Колеги, имам следния проблем.

Климатика ми спря да работи и след посещение на сервиза в Красна поляна (Елбатрон) установихме, че предпазния клапан на компресора се е отворил и така си стои.

Тъй като това чудо отделно не се продава, има ли случайно някой излишен такъв клапан или строшен компресор, от който да го изкормим (да услужи на човек в нужда така да се каже). Иначе трябва целия компресор да сменям, а там става солена работата.

Благодаря.

Колата е Галант 97, 2.0, безнин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам следния проблем.

Климатика ми спря да работи и след посещение на сервиза в Красна поляна (Елбатрон) установихме, че предпазния клапан на компресора се е отворил и така си стои.

Тъй като това чудо отделно не се продава, има ли случайно някой излишен такъв клапан или строшен компресор, от който да го изкормим (да услужи на човек в нужда така да се каже). Иначе трябва целия компресор да сменям, а там става солена работата.

Благодаря.

Колата е Галант 97, 2.0, безнин.

Няма вадене тоя клапан.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си? Пичовете в сервиза твърдят, че по принцип така го правят. Даже сами си събирали такива клапани като сменят стари компресори, обаче нямаха точния модел. Та за това си търся.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си? Пичовете в сервиза твърдят, че по принцип така го правят. Даже сами си събирали такива клапани като сменят стари компресори, обаче нямаха точния модел. Та за това си търся.

Не го слушай колегата, той никога не е имал Галант 2.0, :D щом са ти казали от сервиза да си търсиш, има шанс да намериш, но по добре да си беше пуснал обява в раздел"купувам части" .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...