Премини към съдържание

Анкета за Bbq среща


Място на BBQ среща  

16 гласа

  1. 1. ???? ???????????? ?? ???????? BBQ ??????

    • ??????? ?????? ??? ????? ????, ????? 15:00 ??????? ??????
      8
    • ????????? ???????, ??????, ????? 13:30 ?? ??????? ???? ?????????
      8


Препоръчано мнение

Къде предпочитате да направим Mitsubishi BBQ среща на 14.07.2007, събота?

 

А/ Бонсови поляни. Близко е и удобно, но може да е доста населено и хубавите места да са заети. Час на срещата 15:00 h.

 

Б/ Mitsubishi горичка. По-далече е, но няма да има хора, а можем да полеем и дръвчетата, които засадихме. Час на срещата 13:30 на чешмичката, където се срещахме за засаждане на дръвчетата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Гласувах за вариант А

Може да е по-населено, но пък е по-близо и часа ме утройва.

Ако решите вариант Б ще закъснея при всички положения, но пак ще дойда. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление аз пътувам този уикенд :( Изпуснах засаждането на горичката, сега май и поливането ще изпусна...Между другото - с бира ли ще се полива :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде предпочитате да направим Mitsubishi BBQ среща на 14.07.2007, събота?

 

А/ Бонсови поляни. Близко е и удобно, но може да е доста населено и хубавите места да са заети. Час на срещата 15:00 h.

 

Б/ Mitsubishi горичка. По-далече е, но няма да има хора, а можем да полеем и дръвчетата, които засадихме. Час на срещата 13:30 на чешмичката, където се срещахме за засаждане на дръвчетата

 

За съжаление и аз като baj Joro изпуснах засаждането и в събота ще пътувам за морето, та ще изпусна и тази среща да му се не види :icon_crying: , но на всички събрали се пожелевам приятно прекарване :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично трябва да пътувам в провинцията. Това не пречи да се опитам да се класираме със Сивушка около 16,00 за срещата. От опит глава не боли :drive::skara::skara:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха сега де! 50/50 гласа.

Аз съм навит и за двете места, но как ще решим?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Каквото и да решим все едно - от мен яденето, от вас пържолите и барбекютУ :giggle: :skara:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление аз няма да съм в България по това време - още в четвъртък вечерта заминавам и ще се върна в неделя срещу понеделник през нощта. На вас пожелавам приятно изкарване. ...И да постнете снимки :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:giggle: 7:7

 

ОК, утре е петък и трябва да дадем време на хората да реагират.

Въпреки, че гласувах за :mitsu-smiley: горичката, нека да го направим на Бонсови поляни. По-близко е и повече хора биха могли да дойдат.

 

Предлагам място на срещата на паркинга на Бонсови поляни в 15:00 h в събота.

 

Нека всеки който дойде да се ръководи от инструкциите по-горе в темата :)

 

Моля за бързи коментари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Моля за по-подробно обяснение на мястото.

Ако отида до централната чешма на Горна Баня на къде се тръгва?

Или някакъв друг ориентир... :)

Освен пържоли и салата трябва ли да взема други неща? Например дървени въглища, спирт за горене...? :skara:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Квартал Горна Баня, последната спирка на автобус 260.

На около 100 м след Италианския лицей. Продължава се по пътя след колелото на 260, минава се един завой на повече от 90 градуса, после се стига до плато.

Пътят е единствен и няма как да е сбърка. Улицата се казва "Обзор". Кара се все направо и свършва с много голям паркинг, където предлагам да се срещнем:

 

Това в кръгчето е последната спирка (колелото) на автобус 260:

 

Колело на автобус 260

 

Просто карайте няколко километра нагоре в планината и пътят свършва с голям паркинг.

 

Час: 15:00 h

 

Какво да се носи:

1. Храна. Ако има вегетарианци може и зеленчуци на BBQ да се направят, гъби и т.н. Въобще- развихрете фантазията си smile.gif Малко хляб, някой домат или краставица... такива неща.

2. Напитки (желателно в хладилна чанта.)

3. Вода (дори за миене), защото иначе ще трябва да ходи до една чешма, а тя не е близо. Нещо за сядане, постилане, въргаляне :yes3:

4. Барбекю + дървени въглища. Аз ще взема едно барбекю, една много хитра скаричка, за около 6-8 човека е достатъчно, но ако сме повече ще е хубаво да има поне още един уред. Дървени въглища продават по бензиностанциите. На Лукойла преди ж.п. моста по пътя за Горна Баня има.

5. Пластмасови чинии, чаши, прибори (и пликчета за боклук за след това) :good: Салфетки :D

6. И най-важното: месо за печене (кой каквото обича и както го обича и колкото ще му стигне). Може свинско, пилешко, сурова наденица (най-добре кълцана, а не смляна)... абе каквото ви се хапва. Хубаво е месото да е овкусено от предишния ден, но ако не ви се занимава, в повечето големи супермаркети продават мариновано месо за BBQ и изглежда добре :)

 

Както виждате се събират доста дреболии и ще е трудно да се направи "централна" организация и пазар. Затова предлагам всяка групичка да носи за себе си, а пък на място ще обединим услилия :)

 

Това е от мен, казвайте кои сме желаещите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

A! Да не забравите банските и плажните масла!

 

Мястото е екстра, ще мога да дойда даже и със скутера (причините, за което на всички са добре известни) :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Умишлено не гласувах, защото не съм сигурен дали ще мога да дойда. Все пак ще гледам да се класирам за срещата!

:icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние с Юли ще изпуснем барбекюто :icon_crying: , но ще минем някъде към 17-17:30ч, за да ви видим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последно ще е ма Бонси така ли :) ?

хмммм тогава сигурно ще наминем и ние :skara:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така де! няма само Белоруският клуб да си прави такива приятни сбирки!

Предлагам тази среща да положи основата на друг тип срещи, които да провеждаме от време на време. Предствавете си една база с бунгала край някой язовир, зелена морава, бели покривки и :mitsu-smiley: ,барбекюта горят и димят, веселие смях и шеги кой до когато издържи :)

 

Ето и малко снимки от мен:

 

Подготовката, изключително важна :)

 

Самото BBQ. Тук е необходим

истински майстор :icon_clap:

 

И накрая спортната програма:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Другия път ще се постараем да не изпуснем най-хубавата част или поне да не отидем с пълни стомаси :giggle: .. Не, че после беше лошо, ама все пак... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хи хи хи :D

На тази среща автопарка беше в друг състав. Нямаше галантерия, а имаше "лансерите отвръщат на удара"! Жалко, че не ги снимахме горе на паркингчето, хубавите ни мъници. Ами нямаше го Дани да организира набързо една композицийка за снимка като на националната среща.

 

Който не дойде - изпусна. Яденето го изядохме. Много ни беше трудно, ама се борихме! Както казва народа - кой ял, ял.. А и всичко беше европейско, справедливо и джендър-коректно - ние дамите докато се разходим до параклисчето, манджата беше готова! Аз поддържам такива правила във воденето на домакинство!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...