Премини към съдържание

Покупка на Eclipse 3000gt (gen 2)


Препоръчано мнение

Здравейте колеги.

От известно време си търся кола и днес по случайност попаднах на обява за 3000гт. Старичка да но голяма красота, по принцип гледах автомобили след 2005 (бмв, алфа ромео, мерцедес, vw, какво ли не) но това нещо ме плени и сериозно го обмислям.

Имам няколко въпроса за модела като цяло:

1. Намират ли се лесно нови части за тази кола в София (все пак е близо 20 годишна и едва ли много разпространена)?

2. Човека пише че е сложил газово преди 1 година, чел съм че има двигатели които не им понася и се чудя дали в случая това може да е предпоставка за проблеми?

3. Кой сервиз бихте препоръчали в София за оглед и потдръжка/ремонти?

4. Горе-долу как върви потдръжката на такъв автомобил, кои са скъпите ремонти и колко излизат?

 

Всякакви мнения за обявата и съвети като цяло са добре дошли

Редактирано от xen0s
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Единственото, което мога да кажа за специално тази обява, е че реално парите които иска не съответстват на моделът. Нито е 4х4, нито е с турбини. Този точно модел върви за по 3500 до 5000 макс ако е в много добро състояние из Европа и Америка.

 

А и само да те поправя, това не е Еклипс, ами си е само 3000GT (което е еквивалент на Mitsubishi GTO и Dodge Stealth).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...