Премини към съдържание

Colt 1600 Glx (cj 4a) (90 Hp)


Препоръчано мнение

Привет,

 

ще си купувам колт и се колебая между: 1600 GLX (CJ 4A) (90 Hp) - 1997 година и 1.6 GLXi 16V (CA4A) (113 Hp) - 1996 година.

 

Кой двигател е за предпочитане ? С какво новият (CJ 4A) (90 Hp) е по добър ? Голяма ли е разликата в динамичните показатели и разхода на гориво?

Разгледах данните по каталог но ще се радвам на мнения от опит.

 

Накратко общо взето се колебая дали този новият 90 коня си заслужава и е по добър спрямо предната генерация с 113 коня ?

 

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Конкретно мнение не мога да ти дам защото не съм карал нито един от посочените модели, но разлика в горенето в градски условия и до 120 извънградско надали ще има драстични. Като притежател на 1,3 двигателя 97 год. модел, аз искренно бих си взел 90-те коня. Просто на това купе (930 кг) 113 коня са си самоубийство, освен ако не го вземаш с по различни цели от личен автомобил. Няма да сгрешиш която и да вземеш в крайна сметка .. двигателя гледай. ламарините се правят :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

113 кончета са си много добре ! Но все пак е по стария модел, ако искаш CA4A си намери 1.8 140hp :)

 

По скоро си вземи по новия ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията :)

 

Ходих да видя и да сравня донякъде и двата модела и новият ми хареса повече, мисля че 90 коня са ми напълно достатъчни. А и новото купе ми изглежда по широко.

 

Но докато се осетя (аз съм си виновен, че не оставих капаро) и някои ме изпревари с покупката на Колта :(

 

Та сега отново съм в търсене на подходящият модел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...