Премини към съдържание

Антикрило за спейс стар


Препоръчано мнение

Здравейте,много ми се иска да си сложа антикрило на спейса,но намирането му е много трудно и почти невъзможно,моля ако някой знае или има нещо на прдвид да пише ще съм адски благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,много ми се иска да си сложа антикрило на спейса,но намирането му е много трудно и почти невъзможно,моля ако някой знае или има нещо на прдвид да пише ще съм адски благодарен.

Потърси в Ebay. Аз купих моят от там понеже в нашата родина ми го предлагаха с цяла задна врата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси мн.Ще трябва да събера още парички от предвидените,че доста удря в кръста цената.Но ако не успея да намеря др. сигурно ще се въсползвам от този вариант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

има и в обявите за коли на части olx/cars/

 

Личнно търговеца от тази обява ме излъга и ме мота три седмици,накрая вместо да ми го изпрати за обещаната цена се изцигани и го е дал на др.с 10 лв.повече и ме метна че е продал цялата врата.Има и още две обяви но се продават с вратите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

tuk

 

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

 

 

Мерси мн. колега, но да се похваля че това на снимката е моето Спейсче с вече новото си антикрило,понеже съм първи клиент на Марвел с такава кола.Още не е боядисано но и това ще стане в близките дни. :drive: :mitsu-smiley:

Редактирано от BO4O1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... но да се похваля че това на снимката е моето Спейсче с вече новото си антикрило ... :drive: :mitsu-smiley:

Честито и да го покажеш когато е готов в Сливен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как се захваща за задния капак ?

От снимките не става ясно.

 

Колегата Joxy има стара тема със описание и добър снимков материал.Захваща с болтове 6мм. към издутините на капака,като се махат маркучите от вътрешна страна за достъп.Мисля че може и само да се залепи ако не ти се дупчи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как се захваща за задния капак ?

От снимките не става ясно.

Ако само се залепи мисля, че няма да е стабилно захващането. Дори и с болтовете има леко движение нагоре-надолу. А тук можеш да видиш всичко, което ти е необходимо: https://www.drive2.ru/l/288230376152623580/#post, а снимковия материал е в няколко части.

Редактирано от Joxy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако само се залепи мисля, че няма да е стабилно захващането. Дори и с болтовете има леко движение нагоре-надолу. А тук можеш да видиш всичко, което ти е необходимо: https://www.drive2.ru/l/288230376152623580/#post, а снимковия материал е в няколко части.

 

Затова аз мисля да го направя с болтове и да го залепя.Така май е заводският му монтаж.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Затова аз мисля да го направя с болтове и да го залепя.Така май е заводският му монтаж.

Така е! Няма да съжаляваш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...