Премини към съдържание

Перка за воден радиатор


Препоръчано мнение

Колеги аз пуснах и една тема в раздел части ама се съмнявам че някой ще го види там.... та правя си един експеримент.

 

На някой да му се намира цяло тяло с повече от 5 перки, мотор, работещо независимо от автомобила или безплатно или на символична сума. Може да има счупени части по него. Аз имах от галанта обаче го подарих на един монтьор без да се замислям че някой ден може да ми потрябва...

 

Нещо такова ми трябва:

http://img25.olx.bg/images_prodavalnikcom/82708678_1_585x461_perka-za-voden-radiator-opel-astra-f-90-konya-gr-varna.jpg

 

Ако някой има и иска да се отърве от него, ще съм безкайно благодарен.

 

Мерси !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Аз нямам такава перка, но до колкото разбирам ти трябва тяло с перка на 12V, независимо за каква кола?

(тази на снимката май е от нещо европейско - Bosch перка)

 

- може да се пита и по други форуми, където повече хора се занимават с хоби-ремонти на коли.

А ако не си намериш от тук -- в Мегапартс-а имаше доста от различни марки автомобили - имаше и за по 10-тина лв.

 

Разбира се, изчакай да видиш дали на някой не му се намира излишна - по-добре е нещата да се оползотворяват, отколкото той да я хвърли за скрап, а ти да търсиш да си купиш отнякъде.

 

Аз пък сега си търся развалени баласти за ксенони. - Преди няколко дена се хванах да ремонтирам един и ми стана интересно да видя вътре как и с какво са направени (между по-скъпи и по-евтини има разлики). Обаче няма къде да публикувам такава обява. - Може би ще е полезно да се предвиди и "Подарете ми" раздел във форума.:)

Редактирано от dreadx
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...