Премини към съдържание

Трудно превключване на скоростите?


Препоръчано мнение

Здравейте,

Надявах се да не отварям такава тема, но се налага, защото съм притеснен за Мицуто ( :mitsu-smiley: ).

От около месец я имам колата и засега впечатленията ми са :icon_thumbup: .

Та проблема е, че при първо палене като е студена доста трудно излиза лоста от P.

При натиснат докрай педал на спирачката и добре натиснат бутон на ск. лост.

При колегите с подобна скоростна кутия (автомат+типтроник) подобно ли е положението или има нещо нередно?

 

Маслото в ск. кутия е сменено без филтъра за сега. Понеже като я взех веднага минах през Ратола Пловдив, където я прегледаха и смениха маслото, но аз нямах време да чакам и за филтъра понеже съм от Бургас и трябваше да се прибера. И се разбрахме при следващо пътуване да мина да сменим и филтъра, но от много работа не ми остава никакво време, а и пътуване към Пловдив засега не съм имал, за да го съчетая.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей godo,

 

аз съм със същата скоростна кутия и при мен няма разлика дали колата е загряла или студена, лостът винаги излиза еднакво лесно от Р, както и безпроблемно минава през всичките позиции. Зимата също няма разлика.

 

За съжаление не мога да ти помогна къде да търсиш проблема :-(

 

Нека колегите, които разбират повече, да дадат компетентни мнения

 

Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прочети и помисли дали не е това проблема...

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...amp;#entry36568

Като се замисля може би точно това е защото ситуациите бяха все като я оставях на наклон.

Незнаех, че при оставяне при наклон трябва да се спазва тази процедура, за да не блокира лоста.

Дано не съм нанесъл някакви щети.. :icon_crying:

И мерси много за информацията! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...