Премини към съдържание

Странен шум при 2000 оборота


Препоръчано мнение

Здравейте, скъпи колеги,

 

Пиша Ви във връзка с наскоро появил се проблем - при 2000 оборота в минута (+/-100) се чува звук, напомнящ стържене. Автомобилът е с автоматична скоростна кутия, като звукът се появява на всяка от скоростите при посочените обороти. Спирам я от движение до следващата седмица, но, моля, ако някой знае да подсказва.

 

Имам и още едно питане - бихте ли ми препоръчали специалисти, запознати с изкуството наречено Мицубиши, позиционирани в София или в Пловдив?

 

Благодаря предварително за съдействието.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди около месец имах подобно приключение.

При едно нощно прибиране от Търново ми се появи подобен шум. Най-странното е, че се появяваше само в движение.

Спирах, ослушвах се, форсирах - при спряло положение - всичко е ОК, но ... тръгна ли .... пак се появяваше.

Понеже бях и с децата, не ме питай какво ми беше докато се прибрах.

Последно се оказа, че някакви ламарини се откачили (някакви екрани). Прихванаха ги с някакви скоби и сега всичко е ок.

Дано и при теб е нещо подобно.

 

Между другото сега тествам една рекол акция (писах за нея във форума), и след като приключи всичко ще споделя с всички колеги с 4G ;)

 

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...