Премини към съдържание

Проблаем със централното Каризма 1,8 GDI 2001


Препоръчано мнение

Закупих си https://www.megaparts.bg/product/modul-centralno-zakljuchvane-za-mitsubishi-karizma-1-8-gdi-16-v-125-k-s с дистанционното комплект само че проблема е каде да го сложа в колата.Разглобих я половината и не намерих куплонги които да пасват на това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Закупих си https://www.megaparts.bg/product/modul-centralno-zakljuchvane-za-mitsubishi-karizma-1-8-gdi-16-v-125-k-s с дистанционното комплект само че проблема е каде да го сложа в колата.Разглобих я половината и не намерих куплонги които да пасват на това.

 

Колега,да ти кажа често,разглобил съм до основи 1.8 гди,1.6,....моята също 1.8мпи,и още две,три други-такава кутийка не съм виждал...Ясно се разбира в буквален превод-"безключов приемник"...съмнява ме да е за централното....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,да ти кажа често,разглобил съм до основи 1.8 гди,1.6,....моята също 1.8мпи,и още две,три други-такава кутийка не съм виждал...Ясно се разбира в буквален превод-"безключов приемник"...съмнява ме да е за централното....

Колега "приемник влизане без ключ" това е буквалния превод,затова ме кара да мисля че е за централното и си има и дистанционно,свалено е от каризма,но мястото от кадето е свалено при мен няма куплонги за него

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко доуточнение аз централно на автомобила си имам и работи,но отключвам и заключвам с ключа а искам да е с дистанционното.Има вероятност да греша дали това трябва да се сложи или просто трябва да си обуча дистанционното,при наличие на централно честно казано незнам какво да направя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...