Премини към съдържание

Два въпроса за Pajero Pinin


Препоръчано мнение

Здравейте имам Пинин 99г когато е на 2H не ми свети на тъблото индикацията, също така и на останалите блокажи като сменям.

И другият ми въпрос е до какъв размер гуми 16ки мога да сложа за да не упира, искам максимално високи и широки гуми да сложа.

 

И последно... как мога да променям на дисплея на бордкомпютъра какво да ми показва- дали разход на гориво дали колко имам да измина още.. при положение че не е с оригиналния CD player

 

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Редактирано от Ivayloo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам Пинин 99г когато е на 2H не ми свети на тъблото индикацията, също така и на останалите блокажи като сменям.

И другият ми въпрос е до какъв размер гуми 16ки мога да сложа за да не упира, искам максимално високи и широки гуми да сложа.

 

И последно... как мога да променям на дисплея на бордкомпютъра какво да ми показва- дали разход на гориво дали колко имам да измина още.. при положение че не е с оригиналния CD player

 

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

 

Относно индикацията на таблото при моя пинин е нещо подобно (само в някои режими работят както трябва) ,а иначе тук http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=15687 по компетентни хора от мен казват ,че не е проблем това по скоро датчиците не са в ред... Относно размера на гумите и аз се интересувам ,ако някои колега може да помогне ще съм благодарен :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно индикацията на таблото при моя пинин е нещо подобно (само в някои режими работят както трябва) ,а иначе тук http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=15687 по компетентни хора от мен казват ,че не е проблем това по скоро датчиците не са в ред... Относно размера на гумите и аз се интересувам ,ако някои колега може да помогне ще съм благодарен :icon_angel:

В почти всички сайтове за гуми има калкулатори за гуми. Въвеждате заводския размер, както и желаният от Вас. Калкулаторът изчислява с колко ще се промени общия диаметър спрямо заводския и как ще се отрази това на показанията на скоростомера.

Аз лично не съм привърженик на смяната на заводските размери на джанти и гуми, защото са съобразени с доста други параметри. Но всеки си решава сам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В почти всички сайтове за гуми има калкулатори за гуми. Въвеждате заводския размер, както и желаният от Вас. Калкулаторът изчислява с колко ще се промени общия диаметър спрямо заводския и как ще се отрази това на показанията на скоростомера.

Аз лично не съм привърженик на смяната на заводските размери на джанти и гуми, защото са съобразени с доста други параметри. Но всеки си решава сам.

 

Съгласен съм напълно но може би колегата иска да си кара джипката повече по горите и за целта да му трябва по висока гума може би и M/T...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Да интерисуваме за да знам колко високи A/T мога да сложа

 

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

 

215Х70Х16 показва по-ниска скорост и по-малко изминат път. Това е най-високият размер, който не опира в окачването..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...