Премини към съдържание

Помагайте! Датчик цъка гадно!


Препоръчано мнение

Мицу Лансър Х.....2008г. при подаване на контакт отпред датчик, който влиза към вала мисля, или служи като за променливо газоразпределение ли като на други модели знам, че имат Баварците, Алфа, Хонда и тн...Бе подава някаква информация преди запалването явно...Та от няколко дни взех да го чувам сякъш го нямаше преди...Утре ще я закарам на диагностика де....Иначе веднага след това цъкане си пали абсолютно безпроблемно, без да се зачудва работи си нормално вс. наред. Само при първоначално подаване на контакт го чувам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това цъкане е съвсем нормално, веднага след превключване ключа на контакт се чуват 2-3 цъкания. Не знам защо си мислиш че идва от датчиците за положение на разпределителните валове, там няма как да има цъкане защото датчика следи за наличието на една гърбица и няма нищо движимо в себе си.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колега! Ей не съм карал бензин десетина години и наистина някои неща не съм свикнал явно още с тях.

Редактирано от Joro speed
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...