Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Още един Лансер във форума 2,0 135ps с газов инжекцион


djidjo75

Препоръчано мнение

Здравейте Колежки и Колеги.

Казвам се Даниел,от три години живея в Германия.Вчера се сдобих с въпросният автомобил който е оборудван с газова уредба.Работя в друг град и всеки ден ми се налага да изминавам 100 км до работа.Изборът на газ е от голямо значение при километрите които ми се налага да минавам всеки ден.За тези 3 години имах едно Пунто,Мазда Примаци(жената я кара още) и Шевролет Нубира.Наложи ми се спешно да търся кола след като Нубирата реши да умре без каквито и да е признаци.Разчука и се някой клапан,но отварянето и тук е непосилно финансово за мен.За това взех решение да я пратя в БГ да я оправят и продадат там,а аз се заех с търсене на нова кола.Това Мицубиши го бях гледал още лятото ,но поради некоректно изписване на обявата нямаше никакъв интерес към него.Лятото беше на цена малко на 2000 евро а сега зимата беше паднало малко под 1600,а аз лично го взех за 1400.Автомобилът е от първи собственик със пълна сервизна документация и два чифта гуми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,дълго и безаварийно каране! :drive:

Редактирано от sid6624
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...