Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

AUX или USB


sdobrev

Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Нов съм във форума. Карам Лансър 1.5 2008г. (ниво но обурудване Invite). Въпросът ми е възможно ли е от аудио системата да се изкара AUX кабел или изход за флашка (което би било по-добър вариант), защото ми омръзна да записвам дискове. Разгледах за клипове в Тубата, но там има само за AUX и ми изглежда доста трудно. Всякакви съвети биха били от полза. Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Нов съм във форума. Карам Лансър 1.5 2008г. (ниво но обурудване Invite). Въпросът ми е възможно ли е от аудио системата да се изкара AUX кабел или изход за флашка (което би било по-добър вариант), защото ми омръзна да записвам дискове. Разгледах за клипове в Тубата, но там има само за AUX и ми изглежда доста трудно. Всякакви съвети биха били от полза. Поздрави!

За AUX има вариант..Има качени теми и в направи си сам. За USB съм търсил и нищо не съм открил...четох някъде, че е възможно за моделите след 2011.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Нов съм във форума. Карам Лансър 1.5 2008г. (ниво но обурудване Invite). Въпросът ми е възможно ли е от аудио системата да се изкара AUX кабел или изход за флашка (което би било по-добър вариант), защото ми омръзна да записвам дискове. Разгледах за клипове в Тубата, но там има само за AUX и ми изглежда доста трудно. Всякакви съвети биха били от полза. Поздрави!

Колега виж тази темаТУК

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега виж тази темаТУК

 

 

Благодаря много колега, сега ще разгледам. Иначе за USB, наскоро един приятел си сложи на Honda Civic една кутийка в жабката (свързана с аудиото), в която има AUX, USB и вход за карта с памет. Но само джаджата струваше около 200лв и слагането отделно, което ми се струва скъпо. Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много колега, сега ще разгледам. Иначе за USB, наскоро един приятел си сложи на Honda Civic една кутийка в жабката (свързана с аудиото), в която има AUX, USB и вход за карта с памет. Но само джаджата струваше около 200лв и слагането отделно, което ми се струва скъпо. Поздрави!

Пробвал съм такава "кутийка" която твърдяха че става, дори има клипчета в youtube, но се оказа бъгава работа. Работеше докато не се пуснат фаровете, след което музиката продължаваше да свири, но всякакво управление на песните беше невъзможно.

 

За това става въпрос:

 

https://www.youtube.com/watch?v=c0xoCq0cE_w

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал съм такава "кутийка" която твърдяха че става, дори има клипчета в youtube, но се оказа бъгава работа. Работеше докато не се пуснат фаровете, след което музиката продължаваше да свири, но всякакво управление на песните беше невъзможно.

 

За това става въпрос:

 

https://www.youtube.com/watch?v=c0xoCq0cE_w

Вярно е....и аз съм чувал същото

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...