Премини към съдържание

AUX или USB


sdobrev

Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Нов съм във форума. Карам Лансър 1.5 2008г. (ниво но обурудване Invite). Въпросът ми е възможно ли е от аудио системата да се изкара AUX кабел или изход за флашка (което би било по-добър вариант), защото ми омръзна да записвам дискове. Разгледах за клипове в Тубата, но там има само за AUX и ми изглежда доста трудно. Всякакви съвети биха били от полза. Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Нов съм във форума. Карам Лансър 1.5 2008г. (ниво но обурудване Invite). Въпросът ми е възможно ли е от аудио системата да се изкара AUX кабел или изход за флашка (което би било по-добър вариант), защото ми омръзна да записвам дискове. Разгледах за клипове в Тубата, но там има само за AUX и ми изглежда доста трудно. Всякакви съвети биха били от полза. Поздрави!

За AUX има вариант..Има качени теми и в направи си сам. За USB съм търсил и нищо не съм открил...четох някъде, че е възможно за моделите след 2011.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Нов съм във форума. Карам Лансър 1.5 2008г. (ниво но обурудване Invite). Въпросът ми е възможно ли е от аудио системата да се изкара AUX кабел или изход за флашка (което би било по-добър вариант), защото ми омръзна да записвам дискове. Разгледах за клипове в Тубата, но там има само за AUX и ми изглежда доста трудно. Всякакви съвети биха били от полза. Поздрави!

Колега виж тази темаТУК

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега виж тази темаТУК

 

 

Благодаря много колега, сега ще разгледам. Иначе за USB, наскоро един приятел си сложи на Honda Civic една кутийка в жабката (свързана с аудиото), в която има AUX, USB и вход за карта с памет. Но само джаджата струваше около 200лв и слагането отделно, което ми се струва скъпо. Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много колега, сега ще разгледам. Иначе за USB, наскоро един приятел си сложи на Honda Civic една кутийка в жабката (свързана с аудиото), в която има AUX, USB и вход за карта с памет. Но само джаджата струваше около 200лв и слагането отделно, което ми се струва скъпо. Поздрави!

Пробвал съм такава "кутийка" която твърдяха че става, дори има клипчета в youtube, но се оказа бъгава работа. Работеше докато не се пуснат фаровете, след което музиката продължаваше да свири, но всякакво управление на песните беше невъзможно.

 

За това става въпрос:

 

https://www.youtube.com/watch?v=c0xoCq0cE_w

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал съм такава "кутийка" която твърдяха че става, дори има клипчета в youtube, но се оказа бъгава работа. Работеше докато не се пуснат фаровете, след което музиката продължаваше да свири, но всякакво управление на песните беше невъзможно.

 

За това става въпрос:

 

https://www.youtube.com/watch?v=c0xoCq0cE_w

Вярно е....и аз съм чувал същото

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...